Príchod jari nám prináša koktejl rôznych nálad, pocitov a možno aj očakávaní. Poniektorý toto obdobie vnímajú s radosťou a s pocitom novej energie, no poniektorý sa cítia akosi sklesnuto akoby bez energie a nálady. Zima bola pomerne dlhá a vyčerpávajúca a jar ešte nie je v plnom prúde, počasie je vrtkavé a chladné no Vy si už zúfalo potrebujete dobiť energiu. Neváhajte a urobte s tým niečo. Načerpajte nové myšlienky a energiu v našom salóne Tantra Diamond Bratislava a zahrejte sa v tantra salóne Tantradiamond. Ponúkame Vám hrejivé ruky a telo krásnej a šikovnej tantra masérky, ktorá Vás krásne zahreje nie len na tele ale aj na duši.

nahé prsia

Príďte načerpať nové sily a energiu do krásneho prostredia tantra salóna a užite si jarný relax, pohodu a vzrušenie. Náš tantra salón Vám ponúka oázu pokoja a kľudu, kde rýchlo zabudnete na každodenné starosti a prídete na nové myšlienky. Po celý čas sa Vám bude venovať tantra masérka, ktorú si Vy sami vyberiete. K dispozícii je viacero druhov tantra masáží, ktoré sú všetky zamerané na Vás a Vaše pohodlie. Pokiaľ si chcete len užívať a oddychovať, nechajte sa rozmaznávať pri príjemnej Classik Tantra alebo pri Body Tantra, kde sa tantra masérka bude po Vás jemne kĺzať svojím nahým telom a dotýkaním rúk Vám poskytne blahodárne pocity, ktoré môžu vyvolať erekciu a zároveň orgazmus.

nahé telo

Je príjemné cítiť teplo nahého tela, príjemnú vôňu masážnych olejčekov a nemusieť nič riešiť, len prijímať voľne prúdiacu energiu. Pokiaľ sa Vám žiada viac, a chcete sa zapojiť, vyberte si program Vzájomná Body Tantra, kde sa môžete vzájomne s masérkou príjemne dotýkať svojich tiel a tým sa stanete nie len prijímateľom ale aj odovzdávateľom energie. Vychutnajte si vzájomnú príťažlivosť v prítomnosti krásnej a jemnej tantra masérky. V ponuke nájdete mnoho ďalších tantra programov z ktorých si vite vybrať a verte, že každý z nich Vám dá mnoho novej energie a naladí Vás tým správnym smerom.