Určite nám dáte za pravdu, ak povieme, že dizajn auta je veľmi dôležitý nielen pre profesionálnych dizajnérov, ale i obyčajných ľudí. Či už vlastníte luxusné auto alebo klasické, pravdepodobne ste už rozmýšľali nad diskami na kolesách. Obutie auta je predsa podobné ako to ľudské. Topánky nám dokážu skrášliť či okoreniť bežný outfit, a tak isto to je aj pri autách. Na trhu existuje v dnešnej dobe množstvo značiek, ktoré ponúkajú disky na vaše autá. Medzi tie najpredávanejšie patrí Sparco, Borbet a Alutec. V dnešnom článku si povieme niečo viac o značke Alutec a predstavíme vám ich najlepšie modely.

Nemecko je jednou z najvyspelejších krajín Európy. Vlastnia množstvo kvalitných firiem, ktoré určite stoja za spomenutie. Jednou z nich je práve firma Alutec, ktorá sa venuje najmä výrobe a predaju hliníkových diskov na automobily. Firma je na trhu už od roku 1996, čiže už tu nie je nováčik a stále vyvíja nové a lepšie modely.

Screen_Shot_2020-06-12_at_10.26.11

Hliníkové disky ponúkame v priemeroch od 15 do 21 centimetrov, teda sedia na viac veľkostí kolies. Ich šírka je od 5 do 9,5 centimetra. Ďalšou výhodou tejto nemeckej značky je aj ich päťročná záruka, či skvelá odolnosť voči poškodeniu povrchu. Alutec disky disponujú aj európskym schválením KBA a certifikátom TUV. Ten vám zaručí bezproblémové zapísanie diskov na STK. Naše disky dokážu skrášliť každé auto a dodajú mu jedinečný vzhľad.

3232

Okrem uvedených informácií sa určite zaujímate aj o ich cenu. Napriek tomu, že sú disky veľmi kvalitné, sú taktiež cenovo dostupné. Medzi lacnejšie disky patria tie s cenou okolo 60 eur, tie drahšie modely sa pohybujú okolo 180 až 200 eur. Všetko samozrejme závisí od parametrov, ktoré si vy sami zvolíte a od konkrétneho typu disku. Ak sa vám naša ponuka páči, neváhajte a na našom webu si môžete vybrať z našich diskov. Ich kúpu určite nebudete ľutovať.