V minulosti bolo na našom území populárne budovať obrovské poschodové domy, v ktorých spolu žili členovia viacerých generácii. Nebolo ničím výnimočným ak deti „nevyleteli z hniezda“ a zostali žiť so svojimi rodičmi i prarodičmi. Priam sa očakávalo, že jednotlivci ostanú zakorenení na mieste, na ktorom vyrastali. Človek sa však od zvierat odlišuje tým, že nie je uspôsobený na život, na konkrétnom mieste. Osídlili sme celú planétu práve preto, že sme flexibilní. Nie sme viazaní na žiadne podnebné pásmo ani obmedzení na jeden druh potravy. Je pre nás charakteristická prirodzená adaptácia na akékoľvek prostredie. Z tohto dôvodu sa nebojím tvrdiť, že spoločnosť Euro-mobilné domy s.r.o., ktorá sa venuje výrobe a distribúcii plne vybavených mobilheimov, nám pomáha otvoriť sa svetu a možnostiam, ktoré nám globalizácia ponúka.

Mobilná chata Chalet DD36

Na svojej hlavnej stránke uvádzajú, že ich produkty sú kompromisom medzi rodinným domom a karavanom, nie sú energeticky nákladné, jednoducho sa premiestňujú a okrem stáleho ubytovania sa dajú využívať aj rekreačne, prípadne pre podnikateľské účely. Predajca neuvádza, že k ďalším benefitom, ktorými sa tieto domčeky pýšia, patrí aj atraktívny vzhľad, cenová dostupnosť i nečakaná priestrannosť. Sú preto vhodnou voľbou pre všetky vekové kategórie, pretože poskytujú komfortný domov v modernom aj v tradičnom prevedení, ktorý si v prípade potreby môžete vziať so sebou a neprídete tak o svoje pohodlie.

Mobilná chata Chalet Marsha (bruine)

Pri spoznávaní prírodných či kultúrnych krás našej planéty už nemusíte zúfať, že „všade dobre, doma najlepšie“, pretože doma môžete byť kdekoľvek. Inými slovami, môžete byť každý deň na dovolenke bez toho, aby ste opustili prah svojho príbytku. Stačí ak navštívite webovú adresu a vyberiete si z produktovej rady mobilných domčekov. Nájdete tam napr. originálnu chatku Chalet DD36, ktorá disponuje jedinečným vzhľadom alebo drevenú chatku Chalet Marsha (bruine), ktorá prekvapí prírodným dizajnom. Ponuka je naozaj široká a vyhovie aj požiadavkám náročnejších klientov. Ak by však nastala situácia, že žiaden z ponúkaných domčekov nespĺňali kritériá, ktoré od svojho budúceho domova očakávate, distribútor ponúka možnosť realizácie vášho návrhu. Nechajte sa inšpirovať a vyrazte za svojim dobrodružstvom.