Fenoménov doby je určite niekoľko a jeansy zrejme patria k nim. Potreba slobody, pohodlia a voľnosti sa pretavuje aj do módy. Panske jeansy sú jednoznačne kúskom oblečenia, ktorý má hádam každý muž. Nemusí ísť len o klasický denim modrý look. Jeansy môžete mať v rôznych farbách i strihoch. Sivá a čierna zachádza skôr do elegantného, univerzálneho štýlu. Kým modrá a indigo modrá predstavuje klasické prvky ležérnosti.

jeansy panske

O kombinovanie jeansov sa nemusíte obávať. Univerzálne kúsky sa hodia takmer ku všetkému. Prírodné materiály a pohodlné strihy predurčujú jeansy k úspechu u každého. V poslednej dobe sa dokonca veľký dôraz kladie práve na výber strihu. Výberu strihu je určite potrebné venovať svoj čas a pozornosť. Mnoho „nedokonalostí“ postavy sa dajú pekne skryť a zharmonizovať práve správnym strihom alebo naopak, mnoho predností postavy sa dá krásne ukázať a zvýrazniť.

Klasický rovný strih STRAIGHT zvoľte pri chudších postavách, kde chcete trochu nabrať v oblasti nôh a vyrovnať tak pomer postavy smerom nadol. STRAIGHT strih sa samozrejme hodí aj pri normálnej postave, nič ním nepokazíte. Je zrejme najobľúbenejším strihom u pánov. Ak nohy chcete zvýrazniť a zúžiť, užší strih SLIM je ten pravý. Jeansy SLIM majú aj nižší pás. Nehovoriac o SKINNY, ktoré sú zväčša napasované a obťahujú telo ešte o niečo viac bližšie k pokožke. Pri STRIHU TAPARED sa strih zužuje až od polovice stehien, čo ocenia páni so širšími stehnami, prípadne bokmi. Vybrať si teda je z naozaj z čoho.

muž v jeansoch

Jeansy boli a sú veľmi obľúbeným oblečením, ktoré vám poslúži na každú skvelú príležitosť. Ak chcete rozšíriť svoj šatník a ďalšie kvalitne ušité kúsky, kde materiál je zárukou a detaily sú dokonalosťou, navštívte e-shop BIG STAR. BIG STAR ponúka kvalitné moderné jeansy pre pánov v rôznych farbách a strihoch. Na kvalitu sa tu naozaj môžete spoľahnúť!