Hľadáte jedinečné uvoľnenie a zrelaxovanie tela a mysle? Masáž, z ktorej si odnesiete aj zážitok a budete žasnúť nad dokonale odvedenou prácou vyškolených masérok? Navštívte Bratislava Tantra https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/! Jedine v Bratislava Tantra Vám dožičia to, čo inde nie! A navyše za exkluzívne nízke, bezkonkurenčné ceny! Na výber máte z celkom trinástich rôznorodých masáží. Jedná sa o klasickú tantrickou masáž, ktorá je určená pre plachých a hanblivých ľudí, prípadne pre tých, ktorí tantrickú masáž absolvujú prvýkrát a nevedia, čo očakávať. Ďalej je tu pokročilejšia tantrická masáž – body masáž. Je jednosmerná! Energia pochádza od masérky.

Tantrizmus

Pre pokročilejších a aktívnych ľudí je určená Vzájomná Body masáž. Jej trvanie sa pohybuje od 45 minút po 120 minút. Secret Dark masáž je špecialitou tantrického salóna Bratislava Tantra. Nesie sa v znamení tajuplnosti a viac informácií sa dozviete jedine priamo u nich. Bežným masážam sa vymyká tantricka masáž s maznaním. Je typická spoločnou sprchou a je taktiež určená pre aktívnejších ľudí. Jej minimálne trvanie je 60 minút. Senzuálna tantricka masáž je spojená s masážou prostaty a predstojnou žľazou, ktorá významne prispieva k mužskému orgazmu. Pre náročných jedincov je tu Tantrická masáž Special.

Tantrimuz

Je určená pre pokročilých, pretože sa pri nej vyžaduje veľmi vysoký stupeň sebaovládania. Príjemná atmosféra je doplnená fľašou sektu a čokoládový fondue s čerstvým ovocím. Pre romantické duše je tu Magic Tantra, ktorá sa nesie v znamení príjemnej romantickej atmosféry. Bratislava Tantra má vo svojej ponuke taktiež exkluzívnu masáž pre páry. Jedná sa o vzájomnú masáž. Pre tých, ktorí chcú zažiť viac, je tu masáž Double body, ktorá využíva techniku body to body. Tí najnáročnejší si prídu na svoje v luxusnej Double Special masáží. Deluxe a Excluzive Tantra sú dva druhy tantrických masáží určených špeciálne pre ženy.