Vždy som bola náročná, už vtedy, keď som bola dieťa. Práve preto, že som bola náročná v detstve, prenieslo sa to aj do mojej puberty, ale aj do dospelosti. Bola som náročná na všetko vôkol seba. Keď som sa rozhodla, že sa presťahujem do svojho vlastného bytu, vedela som, že to bude naozaj veľmi ťažké, zariadiť si ho tak, aby som neminula tisícky eur na veci, ktoré boli podľa mňa kvalitné. Vedela som, že si musím určiť nejaký rozpočet, do ktorého som sa musela zmestiť. Boli však veci, na ktorých som šetriť vyslovene odmietala a chcela som, aby boli naozaj veľmi kvalitné. Tou vecou boli napríklad svetlá.

led svtlo

ČO SOM OČAKÁVALA OD SVETIEL?

  1. Aby boli moderné. Modernosť bola pre mňa skutočne veľmi dôležitá. Pretože, nech sa dialo čokoľvek, vedela som, že môj byt musí vyzerať úžasne. Každý predsa chce, aby tak jeho domov vyzeral a práve preto bola pre mňa modernosť taká dôležitá. Nie je to však všetko, čo som musela mať.
  2. Aby boli ekologické.Starala som sa o životné prostredie a nemala som záujem tvoriť ešte viac odpadu, ako som práve v tej chvíli tvorila. Takže žiadne vyhadzovanie žiaroviek každý jeden mesiac, to v žiadnom prípade. Preto mi bolo jasné, že ekológia je pre mňa skutočne prvoradá.
  3. Nech to svieti.Asi je jasné, že som nepotrebovala žiadne svetlo, pri ktorom sa mi nebude dať čítať žiadna kniha a ani nič podobné. Oči som mala aj tak už dosť pokazené, nieto ešte, aby ma boleli z toho, že nevidím na to, čo robím.
  4. Variabilnosť ma skutočne baví.Preto by som bola rada, aby som mohla napríklad meniť farbu svetla alebo intenzitu. To by ma naozaj veľmi bavilo.

abstrakt

ČO SA V TOMTO NAOZAJ SPÁJA?

Jednoznačne led pásiky https://www.ledprodukt.sk/19-farebne-led-pasiky-5m, ale trvalo mi veľmi dlho, kým som to skutočne pochopila. Potom som sa už s tým mohla vyhrať, ako sa mi len chcelo. A to bolo niečo, za čo som bola naozaj vďačná.