Niektorí ľudia skutočne nezvládajú rolu podriadeného človeka a na príkazy od vedenia si nedokážu zvyknúť. Dodržiavať pracovnú morálku, vstávať každé ráno do roboty, čerpať určený čas dovolenky kedy to najviac vyhovuje aj ostatným a hlavne musíte každý mesiac rátať s platom, ktorý máte v zmluve. Preto je možnosť postaviť sa na vlastné nohy a udávať si svoje podmienky. Dnes sa podniká v každom smere. Stavebníctvo, pohostinstvo, služby či ponuky hypoték a poistenia. Najmä ženy však zaregistrovali zvyšujúci sa trend súkromných malých predajní s oblečením.

obchod s oblečením.jpg

Kým niektoré fungujú len on-line a nájdete ich len na Facebooku alebo instagrame, niektoré otvorili aj kamenné predajne. Ide o majiteľky, ktoré sa rozhodli venovať sa predaju rôzneho druhu oblečenia, doplnkov a obuvi. Populárny spôsob podnikania u nás veľmi dobre funguje a darí sa mu. Často v ponuke nájdete produkty, ktoré v bežných nákupných centrách nezoženiete. Preto ak sa niekedy pýtate, odkiaľ tie internetové hviezdičky berú tak originálne kúsky, ide najmä o tovar týchto malých, internetových predajní. Ktoré sú medzi ženami najpopulárnejšie?

Greenapppleshop Alebo rozbaľ si svoje jablko. Tento e-shop zažíva posledné mesiace obrovský záujem zo strany zákazničiek. Okrem profilov na sociálnych sieťach majú tiež internetovú stránku, kde každú nedeľu pribúdajú novinky. Svoju popularitu si získali najmä reklamou pomocou influenceriek, ktoré prezentujú ich oblečenie. Pokiaľ vás nudia bežné tričká a jeansy, ste na správnej adrese. Šaty rôznych dĺžok, strihov a farieb, sukne, topy, topánky a veľa iného. Poskladáte zaujímavý outfit, ktorý si určite každý všimne na prvý pohľad.
modní přehlídka.jpg

Tu sa oblečiem Štýlom podobný práve prvému predajcovi, akurát so širšou ponukou, ktorú nájdete aj v kamennej predajni a môžete si tak vyskúšať veľkosť. Okrem bežne nositeľného oblečenia nájdete tiež spoločenské šaty a množstvo zaujímavých topánok a tenisiek.