Dnes je však situácia úplne iná. Trh sa ide pretrhnúť ponukami a kategória tovaru diaľkových autíčok veru vôbec nezaostáva za inými ponukami. Tak si pozrime aspoň nejaké.

autíčko

Niečo pre deti

Začnime klasickým autíčkom na diaľkové ovládanie. K dispozícii máme nepreberné množstvo dizajnov, veľkostí a dokonca typov ovládania. Od klasického ovládania ovládačom až po technológie bezdrôtového prenosu na náš chytrý telefón. A samozrejme, sú to stále detské hračky. Ale niet sa čo čudovať. Súčasné deti sú tak chytré, že moderné technológie sa na nich doslova lepia. Akoby vyrastali súčasne ruka v ruke.
 
Poďme ďalej. Trochu naberieme na rozmeroch a pozrieme sa na stále rozšírenejší trend detských autíčok. O čo sa jedná? No predsa o autíčko, do ktorého si dieťa sadne a ovláda si ho. Páni, dobre, že také niečo neexistovalo v našich detských čias. Asi by sme ani nespávali od túžby po takom autíčku!

auto

Ale ani dospelí nie sú ukrátení

Síce sa do malého elektrického autíčka už nezmestia, ale prečo by tam liezli? Predsa sa môžu venovať svojmu detskému snu v podobe rádiom ovládaného modelu auta.
Nielen, že tieto modely dosahujú dokonalosť detailov, ale ešte čo do rýchlosti sa im žiadne detské autíčko nevyrovná. Dokonca existujú šampionáty týchto takzvaných RC modelov áut.
Existuje ich obrovské množstvo. Od realisticky vyzerajúcich modelov až po rôzne aerodynamické rýchlostné tvary a rôzne terénne konštrukcie.
Máte radi rýchlosť? Alebo radšej extrémne podmienky v podobe náročného terénu, blata a vody? Alebo uprednostňujete dokonalosť detailov? Všetko je dostupné!

Ešte niečo

Ale existuje kategória elektrických autíčok aj pre tých, ktorí pohŕdajú týmito, pre nich detskými, zábavkami. Je to síce najdrahšia kategória tohto druhu, ale to ich predsa neodradí. Jedná sa o elektromobily.
Tieto vyspelé a veľmi moderné autá si stále viac razia cestu na trh a ich obľúbenosť zo dňa na deň stúpa.