Každá žena túži byť šťastná vo vzťahu. Chce byť milovaná, cítiť sa spokojne a hlavne mať vedľa seba niekoho, kto ju skutočne miluje, rešpektuje a stojí pri nej vo všetkom. Potrebuje mať pri sebe muža, ktorý sa stane jej oporou, jej svetom. Zaslúži si dostávať od svojho partnera to isté, čo mu ona sama dáva. Niektorí muži ale možno nemajú celkom jasno v tom, čo všetko žena naozaj potrebuje. Existuje pár a bez nich nedokážu byť úplne šťastné a spokojné. K týmto veciam jednoznačne patrí láska, istota a priateľstvo.

žena

Láska – to je práve tá vec, ktorá ženám v ich vzťahu jednoznačne nesmie od partnera chýbať. Manželky, partnerky, družky a priateľky potrebujú vedieť, že ich partner miluje. Je jedno, akým spôsobom im lásku prejavuje. Niektoré vyžadujú hmotné dary, iným postačí pekné slovo, úsmev či obyčajné objatie, ktoré im dodá novú silu.

Ďalšou vecou, ktorá je veľmi dôležitá vo vzťahu, je istota. Ak ju žena vo vzťahu nemá, necíti sa v ňom dobre. Zo začiatku sa možno bude snažiť v takomto zväzku zotrvať, ale môže sa stať, že z neho po čase tak či tak vycúva.
Ženy ani z ďaleka nie sú jednoduché stvorenia, a ak by sa vám zdalo, že pri láske a istote sa to všetko končí, vôbec to tak nie je. Vo vzťahu je tiež veľmi podstatné aj priateľstvo. Nežnejšie pohlavie potrebuje vo svojom živote od partnera cítiť, že sa na neho môže spoľahnúť ako na svojho najlepšieho priateľa. Má potreby zveriť sa, porozprávať, poradiť sa o niečom s osobou, ktorá je jej najbližšia, a ňou je práve muž po jej boku.

láska

Byť vo vzťahu so ženou sa možno na prvý pohľad nezdá ako jednoduchá záležitosť, ale na všetkom treba pracovať. Rozhodne sa netreba vzdávať. Dokážte jej, že je pre vás tou jedinou a vyvolenou. Ukážte jej, že viete milovať, dajte jej svoju lásku, priateľstvo, poskytnite jej istotu a starajte sa o ňu akoby bola jedinou na svete a môžete si byť istí, že ona vám to stonásobne vráti späť.