Dnes nakupujeme online formou dokonca už aj lieky a aj v tomto prídape sa dá povedať, že ide o prehľadnejší a komfortnejší nákup.Svedčí o tom možno aj fakt, že konkrétne e-shopy, vlastne najznámejšie elektornické lekárne, stúpajú na popularite. Ak navštívime internet, na výber máme stovky e-shopov a niektoré sa týkajú i predaja konkrétnych liečiv, no my sa v tomto článku zameriame na tri overené a najväčšie slovenské lekárne, ktoré poskytujú svoje služby aj elektronicky. Pozrieme sa práve na ich elektronickú podobu, pritom každý e-shop si konkrétnejšie rozoberieme .

počítač

•         Dr. Max
Táto možno najznámejšia slovenská lekáreň má už pochopiteľne i svoj zaužívaný e-shop. Ak navštívíme túto elektronickú podobu, na úvodnej stránke zbadáte poväčšinou informácie o jej výhodách. Ak vstúpime do výberu, tovar máme prehľadne rozdelený do viacerých kategórií, vyberieme si teda kontkrétnu kategóriu s liekmi podľa potreby. Dr. Max poskytuje na svojej stránke aj voľbu Akcia, v ktorej nájdeme zakaždým lieky, ktoré sú momentálne za výhodnejšiu cenu, okrem toho máme možnosť byť členom vernostného klubu, čo má pre nás určité finančné výhody. Okrem toho nájdeme i lieky, ktorých výrobocom sú samotní Dr. Max, pričom tie majú aj sympatickejšiu cenu. A samozrejme nechýba ani Poradňa.

prášky

•         Pilulka
Je sympatický názov čoraz známejšej online predajne s liekmi. Pri jej navštívení vám pravdepodobne padne do do oka kategória s názvom Trápi Ma. Po kliknutí na ňu máte následne výber všetkých možných príčin, s ktorými potrebujete poradiť. Sympatické je, že k danému problému sa okrem odporúčaných liekov na predaj objaví aj článok o dotyčnom probléme a určité možné príčiny či riešenia.

nemoc

•         Benu
Ako poslednú spomínam práve túto online lekáreň, ktorá si posledné miesto v tomto rebríčku zaslúžila kvôli neprehľadnosti svojej stránky a kvôli tomu, že síce ponúka vernostný program, ale musíte sa k nemu doslova prepátrať, akoby ho pred nami chceli schovať, nech ho využíva čo najmenej ľudí. Za pozitívnu zmienku ale stojí Poradňa, cez ktorú sa máte možnosť dozvedieť potrebné info k vášmu konkrétnemu problému.