Z hľadiska relaxačných služieb, masáží ale i zdravia a ezoterických kruhov sa dnes aj vďaka internetu stretávame s pojmomtantra alebo priamo tantrická masáž https://bratislavatantra.sk/
Tento druh relaxu čerpá z tantrickej náuky, ktoré sa zaoberá ľudskou prirodzenosťou a zahŕňa nahotu ako jej súčasť, pričom tento princíp sa aplikuje do praxe formou masáží, kedy má vzniknúť dokonalé uvoľnenie tela i mysle a celkové odbúranie telesného, psychického i sexuálneho napätia.
Ide o relatívne nové a predovšetkým vzrušujúce dobrodružstvo, ktoré sa stáva populárnym nielen medzi mužmi, ale aj ženami.

žena anděl

Tantrická masáž môže prebiehať na jednotlivcovi, ale môže ju navštíviť aj pár.
Táto masáž je zaujímavá svojou neviazanosťou, môže ma ť však isté hranice, ktoré si určí klient, respektíve ide o kompletnú masáž nahého tela vrátane intímnych partií, ktoré sú podľa názoru tantristov zdrojom životnej energie. Pri aplikovaní sa stretnete s dokonalým relaxačačným efektom, ktorý nezahŕňa iba klasický pocit uvoľnenia, ale takisto pocity nežnosti a vzrušenia, niekedy priam nepoznaného. Zároveň ide o možnosť detailnejšie spoznať túžbu svojho tela a toho, čo k svojej dokonalej regenerácii skutočne potrebuje a robí mu dobre. Takisto vravíme o rozšírenom vnímaní svojej vlastnej sexuality a túžob.

tantrická masáž

Okrem toho má samozrejme za úlohu odpútanie sa od stresových situácií a dopriať uvoľnenie. Okrem klasického relaxu pri tantrickej masáži však prichádza tiež k prúdeniu životnej energie, ktorá značným spôsobom omladí po telesnej i psychickej stránke a zákazník tak odíde v oveľa lepšej kondícii.
Pri priebehu tantrickej masáže je dôležité vedieť sa plnohodnotne vcítiť a vžiť do daného okamihu a dokázať si ho naplno vychutnať. Následne pocítite zmyslenosť a význam každého dotyku. Precítenie nebude záležitosťou iba konkrétneho okamihu, ale dokonale zákazníka naladí ešte na dlhší čas potom, ako masážny salón opustí.