Frekvencia posielania balíkov a zásielok je dnes neskutočne vysoká, do logistických centier alebo do obchodov či skladov prichádzajú denne množstvá tovarov, ktoré sú zabalené v škatuliach alebo na paletách. Mať prehľad o tom, čo sa v jednotlivých obaloch skrýva, môžeme pomocou nalepovacích obálok, v ktorých sú vložené dokumenty k zásielke so zoznamom jej obsahu. Pomáhajú tak rýchlo nájsť tovar, ktorý hľadáme bez toho, aby sme museli každý balík otvárať.

delivery-1417310_640

Obálky, ktoré na zásielky nalepíme, existujú vo viacerých veľkostiach a tiež môžu byť priehľadné alebo potlačené. Obálky s potlačou sa delia na obálky dokument a lepiace obálky so sedemjazyčnou potlačou s okienkom vpravo alebo vľavo. Každú z nich viete využiť práve pri označovaní obsahu zásielky, kde sú údaje o tovare, ktorý sa v nej nachádza. Ich aplikácia je jednoduchá, ako už názov hovorí, lepia sa na vonkajšiu stranu balíkov a zásielok, aby boli ľahko dostupné. Vyrobené obalky s potlacou 2packsk sú z plastu a zatvárajú sa lepiacim pásikom, potlač na vrchnej strane nás upozorní na typ zásielky a okienko vpravo alebo vľavo, ktoré je priehľadné, nám umožní rýchly prístup k identifikačným údajom.

poštová obálka, kvety

Tento typ obálok je možné použiť v Čechách aj na Slovensku, dostupné sú vo viacerých veľkostiach a rozdielne je aj množstvo v balení, kde ich môže byť 100 alebo 1000 kusov. Použitie je celkom jednoduché, dokumenty vložíte do obálky vhodného rozmeru, uzatvoríte a prilepíte na zásielku. Takto označené tovary vám uľahčia hľadanie a zároveň budete mať prehľad o tom, čo sa v ktorom balíku či na palete nachádza. Jednoduché, rýchle a časovo nenáročné riešenie, ktoré oceníte hlavne pri veľkom množstve tovarov, ktoré vám denne prejdú cez ruky.

Potlačené obálky so sedemjazyčnou potlačou je možné distribuovať aj do zahraničia, pretože nebude problém s ich prekladom a identifikáciou, čo značne urýchli komunikáciu a tiež manipuláciu so zásielkami rôzneho druhu a z rôznych krajín.