Spánkom strávime veľkú časť nášho života. Preto by sme mali na miesto, kde spíme, klásť primerane veľký dôraz. Tak, ako sa dlhodobé nosenie nevhodných topánok môže negatívne odzrkadliť na našom zdravotnom stave, nevhodný typ matracov sa zase môže nepriaznivo podpísať pod mnohé naše zdravotné problémy. Bolí vás chrbát, vstávate celí dolámaní a stuhnutí? Nedá sa vám zaspať alebo sa počas noci často budíte? Trpíte alergiami? Príčin môže byť viacero, ale treba sa zamyslieť nad tým, či všetky tieto problémy nemajú spoločného menovateľa, a to je zlý matrac. Preležaný, niekoľko desiatok rokov používaný, dokonca rôznymi užívateľmi s rôznou telesnou konštrukciou, dané matrace sú vhodné skôr do smetí ako do vašej spálne. Nehovoríme ani o tom kvante roztočov, ktoré sa za ten čas museli v takýchto matracoch usídliť. Preč s nimi. Pre pohodlie vašej chrbtice, kvalitný spánok a zdravé dýchanie vymeňte vaše staré matrace za kvalitné ortopedické matrace Segum.

Postel

Výrobca zdravotných matracov Segum pôsobí na trhu už od roku 1992 a zásobuje záujemcov o komfortné spanie rôznymi druhmi zdravotných matracov. V ich ponuke nájdete lacné a aj luxusné. Každý si nájde ten svoj obľúbený a maximálne vyhovujúci. Či už sú to matrace penové so zónami komfortu alebo vyrobené z pamäťovej peny, matrace pružinové alebo taštičkové. Všetky poskytnú vašej chrbtici zdravú oporu a problémy s bolesťou sa tak stanú minulosťou. Matrace Segum sú protialergické vďaka certifikovanej švajčiarskej pene, príznačnej svojimi antibakteriálnymi vlastnosťami.

matrace

Skvelá kombinácia pre optimálne prostredie pre vašu pokojnú noc. Okrem matracov si v špecializovaných predajniach Segum môžete zakúpiť aj ďalší sortiment do spálne ako postele, rošty, nočné stolíky a komody, doplnky ako poťahy, topery, či vankúše a paplóny. Všetko pre to, aby ste si vykúzlili u vás doma zónu oddychu a pokoja, ktorá zároveň bude priaznivá pre vaše zdravie.