Pokiaľ práve staviate dom alebo dozariaďujete mezonetový byt, prípadne robíte kompletnú rekonštrukciu, určite stojíte pred otázkami, aké materiály kde a ako použiť. Aký štýl zvoliť a zariadiť v interiéri. Mnohí dnes preferujú práve moderný dizajnový štýl s industriálnym nádychom, ktorý využíva buď prvky minimalizmu alebo iného štýlu s nádychom modernosti a čistoty.

Zábradlie na schodoch

Jedným z možných a veľmi moderných materiálov, ktorý sa dnes bohato využíva v architektúre je sklo. Presklené plochy, steny, dokonca i dvere, krásne dopĺňa sklenené zábradlie na schodoch v interiéri domov alebo mezonetov. Sklenené zábradlie na schodoch jedinečne vynikne a hodí sa do každého moderného interiéru, no môžete ho zvážiť aj do tradične zariadených príbytkov. Výhodou skla je, že neuberá miestnosti na svetle, naopak presvetľuje a opticky zväčšuje priestory. Navyše má nádych luxusu, čistoty a lesku, ktorý spríjemňuje a zjemňuje atmosféru. Preto pri projektovaní svojho nového domu určite zvážte zábradlie na schody práve zo skla. Jeho uchytenie vám radi pomôžeme vyriešiť. Sklenené profily sa môžu uchytiť a spustiť dokonca až úplne k podlahe, čím vzniká veľmi zaujímavý dizajnový prvok v miestnosti.

Sklenené zábradlie na schodoch

Pokiaľ si nie ste istý bezpečnosťou číreho skla, nevadí. Niekomu by sa možno mohlo zdať, že zábradlie nevidno dostatočne i keď je krásnou ozdobou interiéru. Matné alebo pieskované sklo je v tomto prípade tiež dobrá alternatíva a stále zabezpečí dostatok presvetlenia a dokonalý efekt. Kombinácia číreho skla so vzorom je tiež skvelá voľba, aby sklo bolo vidno a zároveň, aby splnilo úlohu dokonale dizajnového interiérového prvku vo vašom dome.

Ak vás sklenené zábradlie inšpirovalo, neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií, či priamo pre kalkuláciu ceny. Pre tých, ktorí by radšej použili iný materiál ako sklo, ponúkame napríklad nerezové zábradlie na schody.