Striebro vyjadrovalo v histórii stav majetku, uplatnilo sa ako platidlo, v liečiteľstve a samozrejme vo forme hodnotných strieborných šperkov.

Aj v súčasnosti je jeho využitie aktuálne, je to vzácny kov a svoju hodnotu časom nestráca, naopak jeho cena sa zvyšuje. Moderná doba sa prejavila aj v dizajne strieborných šperkov, ktoré sa stali súčasťou každodenného štýlu a ktoré majú široké využitie nielen na slávnostné príležitosti, ale napríklad aj na bežné pracovné dni alebo športové podujatie.

Elegantný strieborný prsteň

Ponuka strieborné šperky predstavuje kvalitné strieborné šperky v podobe náušníc mnohých druhov a tvarov, elegantných náhrdelníkov vhodných do spoločnosti, strieborných retiazok rôznych dĺžok, vzorov, príveskov vhodných na ponúkané typy retiazok, elegantných náramkov aj vrátane moderných šnúrkových náramkov s originálnymi príveskami a samozrejme širokou ponukou strieborných prsteňov.

Základnou vlastnosťou celej kolekcie je vždy kvalita použitého striebra, ktorá dodáva práve punc elegancie a jedinečnosti. Vlastná puncová značka, rýdzosť striebra s hodnotou 925/1000 je vždy samozrejmosťou, rovnako ako aj kvalita spracovania, ktorá je mimoriadne dôležitá u všetkých šperkov.

Strieborná retiazka s drahými kamienkami

Využitie drahých kameňov vo forme zirkónu, ametystu, citrinínu, opálu da iných dáva šperkom farebnosť, čistotu a jemnosť a vhodne dopĺňa ich slávnostný charakter.

Cena ponúkaných šperkov je v porovnaní so zlatom omnoho výhodnejšia, pričom ich kvalita je porovnateľná. Striebro má svoju krásu, vyžarovanie a pri správne zvolenom štýle vytvorí dokonalý vzhľad, dá Vášmu oblečeniu povestnú bodku. Nielen ženy, ale aj muži obľubujú strieborné šperky pre ich originalitu a nevšednosť. Ponúkané sety a kolekcie napríklad vo forme retiazky, náušníc a prsteňa sú nielen vhodným darčekom a pozornosťou ale aj prejavom Vášho vkusu a vždy vyjadria za Vás záujem o danú osobu. Sú jemnou, nevtieravou pozornosťou, ktorá poteší dvakrát, obdarovaného aj Vás.